Treston RTP-työpiste 1500x750 mm (C13041508)
Vahvarakenteinen työpöytä kahdella reikätaustalla.
Ladataan vaihtoehtoja, hetki...
Voit tilata meiltä myös soittamalla:
RTP-työpöydät ovat suunniteltu raskaimpiin olosuhteisiin, jossa painavat kuormat ovat arkipäivää, kuten konepajat, korjaamot ja teollisuus. Tämä valmiiksi suunniteltu työpiste on varustettu kahdella reikätaustalla. Pöytätason pinta on 1,5 mm pulverimaalattua terästä, sydänosat 50 mm vaneria ja lastulevyä. Kantavuus jopa 750 kg! Säätöputkiin on helppo kiinnittää muita lisävarusteita ja muokata pöytä tarkoituksiisi sopivaksi.
- Leveys x syvyys: 1500 x 750 mm.
- Työskentelykorkeus 850 mm.
- Reikälevyjen koko 736 x 640 mm.
- Runkorakenne pulverimaalattua terästä.
- Kantavuus 750 kg.
- Viiden vuoden takuu.
- Toimitetaan osina.
Takuu:
Takuun kesto: 1 v
Tekniset tiedot:
| Väri | Vaaleanharmaa |
| RAL-koodi | RAL7035 |
| Korkeus | 850 mm |
| Kantavuus | 750 kg |
| Rungon materiaali | Pulverimaalattu teräs |
| Kuvastokoodi | C13041508 |
| Kuvaston sivu | 70 |
| Nettopaino | 119 kg |
| Tullinimike | 94032080 |
| Takuu | 1 v |
150 10 26 Treston C13041508 RTP-pöytä 1500x750 terästaso |
Aiheeseen liittyviä tuoteryhmiä:
Kokemuksia meistä:
Löydä lisää näillä aiheilla:
Tutustu koko tuotevalikoimaamme:
Rajaustuotteet
Ensiaputuotteet
Kiinteistötuotteet
Kuljetusvälineet
Kuormansidonta
Kyltit ja opasteet
Liikennetuotteet
Lockout/Tagout turvalukitteet
Lukot ja turvakaapit
Matot
Maalit ja tarvikkeet
Merkintätuotteet
Nostoapuvälineet
Nostolaitteet
Pakkaustarvikkeet
Tarratulostimet
Teipit
Teollisuuskalusteet
Trukin lisälaitteet
Turvaveitset, terät ja tarvikkeet
Törmäyssuojat
Vaarallisten aineiden käsittely
Varastokalusteet
Viimeksi katsotut tuotteet:
Treston RTP-työpiste 2250x750 mm (C13041519)
Suuri asentajan työpiste, jossa runsaasti säilytystilaa.
Pöytään kiinnitettävä laatikosto Treston 45/56-1, 5 laatikkoa
450x520x560 mm, laatikot 5x90 mm
Magneettinen nauhakiinnike Tensabarrier sulkunauhaan
Magneettinen vaihtopää Tensabarrier nauhaan
Pöytään kiinnitettävä laatikosto Treston 45/56-2, 4 laatikkoa
450x520x560 mm, laatikot 2x100 ja 2x150 mm
450x520x660 mm, laatikot 2x150 ja 1x300 mm